Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány ora szükséges, hogy...

Hány ora szükséges, hogy átmenjek középfokú angol nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Régebben tanultam, az alap szavakkal, nyelvtannal képben vagyok; csináltam különböző angol szintfelmérőket, ezek alapján A2-B1 környékén vagyok. Aprilisban le szeretnem tenni.

2016. dec. 1. 05:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan nyelviskolába mennék, ahol egyénileg intenziv oktatast kapnek, összesen 120 oraban a nyelvvizsgara kihegyezve. De ha lehetetlen, akkor ennyi penzt nem aldoznek fel erte es akkor inkabb arra gyurok, minnel jobban sikeruljon az erettsegim.
2016. dec. 1. 05:28
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Nekem csak egy orom volt, mikor vizsgáztam.
2016. dec. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanfolyam tuti segítene, főleg ha intenzív.De amugy ha kivákasztottál már egy nyelvvizsgát amire menni szeretnèl, szerintem áprilisig magadtól is fel tudnál rá kèszülni ha.megveszed a gyak.könyvüket
2016. dec. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyúrjál rá a levélírásra, mert szinte mindegyik vizsgában van. Egyszer érdemes elmenni egy felkészítőre is, ha pl. Telc vizsgát csinálnál van könyvük amelyben vannak feladatok, mintapéldák, hanganyag stb. Célozd be vmelyik vizsgát és arra készülj, a neten rengeteg segédanyag, példák, levélminták vannak. Az alap szavak b2-höz sajnos kevés, és bazi nagy szerencse kell hozzá, hogy pont olyan szöveget, témát, levélírási feladatot kapj ami ahhoz elég. Általában kevés, de ne szavakat, inkább kifejezéseket tanulj. Érdemes még fbookon 5 perc angol leckéket nézegetni, villám angol stb...
2016. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!