Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az hogy triggered?

Mit jelent az hogy triggered?

Figyelt kérdés

látok sokszor ilyen képeket például ezt: [link]

és nem tudom értelmezni hogy a man szó láttán miért triggered vagyis magát a szót nem értem :D



2016. dec. 9. 21:13
 1/5 chtt ***** válasza:
19%
trigger - több mindent jelenthet, pl. azt is ami beindítja az embert, és szerintem itt is olyasmit jelent - a férfi szóra beindul a csaj.
2016. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

És így?

[link]

2016. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ebben az értelemben, amit linkeltél, azt jelenti, hogy valószínűleg a csaj rossz emlékeket köt/nem bírja a férfiakat. A trigger így azt jelenti, hogy "kiváltani", vagyis hogy a men szó meglátása (még egy márkában) is kiváltja a rosszérzést a csajból.
2016. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

"idegállapotba kerül" lásd Maunika-show.

felhúzza magát

2016. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
a csaj a képen magában egy mém - mindenki tudja, hogy die.hard feminista. A triggered tényleg az, hogy felhúzza magát. A csaj is mérges lett, amint látta, hogy a mentos men-nel kezdődik (women helyett)
2016. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!