Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg spanyolul?

Hogyan tanuljak meg spanyolul?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon szeretnék meg tanulni psnayolul.. a Csajok Szilikon Ez Lessz a Paradicsom sorozat (ssnhp) miatt igazából nagyon meg tetszet a spanyol nyelv .. google fordítoban probáltam de szerintem az kevés pár szót már tudok pl számok : una dos tres stb... illetve : hermana hermano lanytesvér/ fiutestvér (testvér) stb segítsetek hogyan tanuljak meg a válaszokat előre is meg köszönöm bocsika asok írás miatt 17 /L

#spanyol #Nyelvt tanulás
2016. dec. 13. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
meg a helyesírás miatt 2-es voltam :D :D meg sietek isxdd de a válaszokat meg köszöném ^_^ :*
2016. dec. 13. 15:01
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Tudsz valamilyen más nyelven? (A magyaron kívül)
2016. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
angolul 1 kicsit..
2016. dec. 13. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
De hj csak egy kicsit? Altalanosban, gimiben nincs angol? Rengeteg nyelviskolaban van spanyol oktatas, nezd meg melyik van kozel a lakohelyedhez. Amugy a spanyol szep, de tok folosleges, hacsak nem akarsz majd olyan teruleten dolgozni, ahol hasznat veszed. En is megtanultam, meg nyelvvizsgam is van belole, de egyszeruen nem tudtam hasznalni, igy elfelejtettem.
2016. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Duolingo -> én is ezzel tanulok! Kevés angol/ német tudás szükséges.


Van online is & app is.

2016. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom en nem akarom hasznalni semmire sem csak szep nyelv hat a kielytéssel van bajom inkább az angolban.. de tanuljuk 4-es vagyok belole :))
2016. dec. 13. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Magyar hogy megy?
2016. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben magyarul tanulnék meg!!!! Undorító a helyesírásod!!!
2016. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
anyad
2017. jan. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!