Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanulnék angolul. Hogyan? L

Tanulnék angolul. Hogyan? L

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy nyelvtanárhoz járjak-e, az a legoptimálisabb?


Ki hogy tanult angolul?


Egyelőre csak kommunikálni szeretnék tudni, nem pedig nyelv vizsgát tenni. Persze az szuper dolog, de nekem most a társalgási tudás elsajátítása lenne a legfontosabb.


Mennyi idő be telik megtanulni alapfokon?


Mit kell tudnod úgy alapjáraton, mármint mivel kezdjem.


Jó, nem nulla a tudásom, érteni értek sok mindent, de inkább akkor ha olvasok valamit.


2016. dec. 17. 17:48
 1/2 anonim válasza:

Alapfokon szerintem meglehet tanulni egy hét alatt.

Szerintem amire te gondolsz az a középfoki (társalgási) szint.

Az alapfok kb csak arra jó, hogy külföldön ne adjanak el.

A középfok elsajátításához ajánlom a rosetta stone nevű programot (Ez úgy tanít mintha az anyanyelvként tanulnád az angolt,képekkel tanítatja meg veled az angolt. Vagy duolingot, de ez magyarról tanít angolra, és szerintem ez kevésbé hatásos, mert ettől nemfogsz tudni angolul beszélni, vagy angolul gondolkozni.

2016. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen! :)

Utána nézek,remélem sikerül összehoznom valamit.

2016. dec. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!