Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb angol...

Melyik a legkönnyebb angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Márciusig kell szereznem angolból középfokú nyelvvizsgát.

Kérlek írjatok véleményeket, tapasztalatot, esetleg , hogy milyen feladatok vannak. Köszönöm !!



2016. dec. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem június végéig.. de ezek szerint van akinek rosszabb.

Amúgy nekem aszonták hogy szóban origóra írásban meg valami dexamra menjek. Szóval ezekre készülök.

2016. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a smiley nyelvvizsga
2016. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én tavaly csináltam a nyelvvizsgát. Elsőre társalkodóra mentem. Nagyon nem vagyok jó angolból de kellemeset csalódtam. 1 pont kellett volna hogy meglegyen az írásbeli, a szóbeli pedig a magnó miatt ment el. Az elég nehéz itt is, mint mindenhol. Következőnek is oda akartam menni csak pont a szülinapomra esett a vizsga napja így inkább dexam írásbelire és origo szóbelire mentem. az írásbeli nem volt nehéz, de az origo magnója nekem nagyon nehéz volt de csodák csodájára meglett mindkettő :D

egyébként azt hiszem próbafeladatok vannak fent a társalkodó honlapján. Dexam írásbelire én megvettem egy gyakorló könyvet. Nem hiszem hogy sokat használt de legalább így gyakorolgattam. Egyébként én is nagyon ráparáztam mert az egyetem utolsó évére hagytam és ugyebár ha nem lett volna nyelvvizsga akkor mesterre sem tudtam volna menni.. :)

Szóval a lényeg hogy társalkodót ajánlanám vagy dexam írásbeli, origo szóbeli :)

2016. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. dec. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!