Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet angol nyelvvizsgát...

Hogy lehet angol nyelvvizsgát szerezni?

Figyelt kérdés

Én totál asszociális vagyok, nem beszélek senkivel, szóval ilyen információkhoz, tapasztalatokhoz (mindenhez) csak az interneten tudok hozzájutni. Hogy megy ennek a folyamata?

(Kelet-Magyarországon élek) Hová kell mennem, ha nyelvvizsgát akarok és mégis hogy történik ez az egész? Kell érte fizeti? Bárki tehet le?



2016. dec. 8. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

[link]

Javaslom ennek az oldalnak a böngészését.

2016. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Nos, én is kelet-magyarországi vagyok, és egy alapfokúval büszkélkedek :)

Itt van, hogy szerezhetsz nyelvvizsgát:

1. Döntsd el: biztos vagy a nyelvtudásodban?

2. Ha igen, a neten járj utána, és döntsd el, neked melyik nyelvvizsgaközpont tetszik (Origó, TELC, stb.)

3. Nézd meg, mikorra van kiírva az a vizsga, amire jelentkeznél!

4. Ha megvan, keress egy közeli kapcsolattartó intézményt (Pl.: Nyíregyházán a New York Nyelviskola)!

5. Egyeztess! Ez alatt érzem a fizetési módot, időpontot, stb.

6. Fizesd ki a csekket (ha azt a fizetést választottad).

7. Töltsd ki a jelentkezési lapot! (Felcserélhető a hatossal.)

8. Készülj fel! Először írásbelire hívnak be. Majd később szóbelizned kell.

9. Ha jól ment, akkor értesítenek.

10. Ha megfeleltél a vizsgán, megkaphatod a bizonyítványodat!


Amúgy persze, akinek megvan a kellő tudása, az megpróbálhatja nyugodtan, ez kortalan.

14/F

2016. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen, pénzbe kerül
2016. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha beírtad volna a google-be, hogy angol nyelvvizsga és pl. Nyíregyháza, akkor minden információ kijött volna.


És persze, hogy pénze kerül! Nem is kevésbe. 20-30 ezer forint egy középfokú nyelvvizsga díja.

2016. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint csak írásbelit teszel? Már abból ítélve, hogy beszédet nem gyakorolhattál, ha a tanárral sem beszéltél, valamint a vizsgabiztossal se fogsz. Azért attól csak félkarú óriás leszel.
2016. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!