Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pedagógiai főiskolán elfogadjá...

Pedagógiai főiskolán elfogadják az eszperántó vagy lovári nyelvet nyelvvizsgaként még mindig?

Figyelt kérdés

Mert az oldalunkon nem találtam. Illetve azt írták, hogy államilag elismertet elfogadnak. De aztán kitudja?! Valaki megtudná mondani biztosra? Pontosabban csecsemő és kisgyermeknevelő szakra járok. Az a gond, hogy német nyelvet tanultam még az iskolában, de nem tudom normálisan, nincs szókincsem se, nyelvtant se értem, meg nem is szeretem... Legszívesebben angolt tanulnék. Az érdekel meg tetszik is, viszont abból 0 szinten állok, mert soha nem tanultam.

Ez után a szak után még más levelező szakra akarok elmenni, vagy pedig pedagógus irányba tovább, egy másik alapszakon. A lényeg, hogy ha most letudnám gyors pl. az eszperántót, akkor elkezdhetném végre az angolt... Jó lenne, ha elfogadnák. Most vagyok elsős, 3 éves ez a szak. Valaki tud erről valamit?


2016. dec. 29. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
3 év alatt meglehet az angol középfok simán. Én is kb 2x 1 félévet jártam tanárhoz, a többit autodidakta módon szedtem magamra és meglett a nyelvvizsga (TELC). Én senki helyében nem pazarolnék se pénzt, se időt egy mesterséges, haszontalan nyelv megtanulására.
2016. dec. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Már nem fogadják el (nagyon helyesen).
2017. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A követelés az egy elő idegen nyelv,és az eszperantó nem az,viszont a lovári az,úgyhogy azt elfogadják
2017. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfogadják az eszperantót és élő idegen nyelv. Nézzünk már utána mielőtt rémisztgetünk, a Google a barátod, nem egy oldal ad erről HITELES információt. 😊
2017. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!