Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fel lehet készülni pár hónap...

Fel lehet készülni pár hónap alatt emelt angol nyelvvizsgára? Hogy készüljek fel?

Figyelt kérdés

Mondhatni folyékonyan beszélek, a középszintű nyelvvizsgám megvan, de kétlem, hogy egy emelt vizsga közelében is lennék, vagy sikerülhetne. Nagyon bizonytalan vagyok magamban, viszont felvételi pontok miatt nagyon szükségem lenne az emelt szintű vizsgára.

Hogy kezdjek neki?

A nyelvtanom pl szerintem elég gyatra. (Írni nagyon jól tudok, de egyszer kíváncsiságból kitöltöttem egy emelt szintű nyelvtani tesztet és többm int a fele rossz lett.)


2016. dec. 31. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fel. De emelt az érettségi. A nyelvvizsga az felsőfokú. Ami neked van, az meg középfokú.
2016. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a javítást :)
2016. dec. 31. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Fel, keress egy tanárt aki felkészít, legalább az elején, útbaigazít tanácsot ad. Ha teljesen egyedül akarsz akkor keress valamilyen szintfelmérőt ami megmutatja a hiányosságaidat. Nézd meg mire épül a felsőfokú nyelv vizsga, milyen szókinccsel kell rendelkezned, milyen szintű nyelvtan elvárt.


Utóbbi dolgokat megtudod spórolni, ha találsz egy megfelelő tanárt aki felkészít és útbaigazít.

2017. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!