Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet kissé pofátlan leszek,...

Lehet kissé pofátlan leszek, de aki volt már origó nyelvvizsgán, kitudna segíteni néhány tétellel?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, es szeretnek lenyelvvizsgazni, mert aztnondtak hogy ne huzzam, mert az egyetemen mar nem lesz ra idom. Láttam az origó nyelvvizsga oldalan a tetelsort, es azt szeretnem kérni, hogy akinek megvannak ezek a tetelek, el tudna nekem küldeni? Egy tetel is nagyon nagy segítség lenne! Köszönöm!
2017. jan. 8. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyetemen tudtommal vagy egy általános felsőfokú nyelvvizsga kell, vagy pedig SZAKMAI közép :) Szóval egy sima középfokú nyelvvizsga nem elég a diploma megszerzéséhez. ( legalábbis amennyire én tudom )

2. Szerintem próbáld meg önállóan kidolgozni a tételeket, mert sajnos ha valaki elküldi és beseggeled attól még nem fogsz "tudni" angolul :) Max öteleteket tudunk adni, hogy egyes témákhoz miket lehetne még beleírni ha kifogytál az ötletekből, vagy esetleg át is tudjuk nézni a már kész fogalmazásodat :) Így te is fejlődsz :) ( Középfokút egyébként nem Origónál csináltam, hanem BCE)

2017. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelv? Angol vagy német?
2017. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Közép vagy felsőfokú?
2017. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közép angol
2017. jan. 9. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem igazán fogok tudni küldeni semmit. Én a kérdések és válaszok angol nyelvből című könyvből tanultam. Ott téma szerint vannak csoportosítva a szövegek. Nagyon jó könyv nekem bevált és még mellette sokat olvastam angolul. Remélem tudtam valamennyit segíteni. Sikeres felkészülést kívánok!
2017. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. jan. 9. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Meglett?
2018. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azóta le tudtad

rakni?

2018. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!