Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo szóbeliről vélemény?

Origo szóbeliről vélemény?

Figyelt kérdés
Február elején megyek szóbelizni. Nem igazán vagyok jártas benne, ezért tapasztalatokra, véleményekre tanácsokra lenne szükségem. Köszönöm, előre is!

2017. jan. 11. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is február elején megyek, felsőfokra angolból, de még olyan 3 éve itt csináltam a közepet, ezért arról tudok mesélni.


A vizsgáztatók nagyon aranyosak voltak :) legelőször azt kérte a vizsgáztató,hogy mutassam be magam így hát hobbiaimról meg ezekről meséltem, majd 2 kép közül emlékszem egy kutyásat választottam, ami azért volt jó, mert pont akkor kaptam egy kiskutyát, így róla beszéltem. A szituációm meg az volt, hogy a kollégám betegség után visszatért, de nagyon depis volt mert túlsúlyos és ezért tanácsokat kellett adnom neki, hogy hogyan tudna lefogyni.


Sok sikert előre is!:)

2017. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, neked is! :)

Esetleg megkérdezhetem hogy a kép kihúzásánál hogyan kezdtél bele és kb mikről beszéltél? Csak mert ugye neten vannak témák, de azon belül ha pl kihúzok egy képet ami a közlekedésről szól nem kell az egészbe belemennem, csak ami eszembe jut?

2017. jan. 13. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, mikor megláttam a képet felkiáltottam, hogy "DOOOOG!!" :DD és egy percet se beszéltem a képről, csak a saját kutyulimról. Iskolába is járt a kutyám, ezért az ottani órákról is beszéltem, hogy hogy néz ki, meg arról, hogy a menhely milyen volt, ahonnan elhoztuk stb.
2017. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de azt hozzáteszem, hogy szerintem a legjobb az az, ha először egy két mondatot beszélsz a képről, tehát ha a közlekedést húzod elmondod, milyen járműszerűség van a képen, és csak utána a saját tapasztalataidat róla, hogy általában mennyit késnek és milyen szörnyű állapotban van némelyik :)
2017. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
No comment.
2017. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!