Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A középszintű angol érettségih...

A középszintű angol érettségihez szükséges a Future Continuous és a Future Perfect Tense?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.:)16/L.
2010. máj. 5. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell. Én legalább is még középfokú nyelvvizsgában sem nagyon találkoztam vele.
2010. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a a közép angol érettségit.. hát egy vicc az egész. Dehogy lesz szükséged rá. Még az élő angol nyelvben sem használják ezeket túl gyakran.

Persze nem árt, ha tudod: ne érettségire tanulj, hanem magadnak:)

2010. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magamnak tanulok, csak holnap angol érettségi, és nem tudtam, hogy kell -e ezzel gyakorolnom :) Miért vicc a középfokú? Talán könnyű?
2010. máj. 5. 15:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok, úgy várom már a holnap délutánt! Már túl leszek rajta. Mondják, hogy könnyű, de ha olyat raknak bele, ami mégsem az?? *körömrágás*.
2010. máj. 5. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer megneztem egy angol erettsegi lapot, hat nevetsegesen konnyu volt:D Mondjuk nekem az anyanyelvem, de pl egy TOEFL vizsga engem is megizzaszt, szoval ne aggodj, nem lesz nehez
2010. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyanyelved, és ilyen jól tudsz írni magyarul??:) Hát ez dicséretes! Amúgy megírtam ma, és nem volt olyan vészes. Mondjuk a nyelvhelyesség.. Az a baj, hogy külön-külön tudom, de ha egybe kell őket használni, bajban vagyok. De mindegy, túl vagyok rajta! A szóbeli meg még messze..:)
2010. máj. 6. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!