Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol sorozatokból mennyire...

Angol sorozatokból mennyire lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a Jóbarátokat nézni,most tartok a 2.évadnál, és azt hiszem már fejlődtem egy kicsit.Néha el is felejtem a feliratot nézni.Ti is szoktatok valamilyen sorozatot nézni? Éreztetek változást?

2017. jan. 14. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még nyolcadikban kezdtem el animéket nézni angol felirattal. Egy év után eljutottam vele olyan középfok körüli szintre, aztán váltottam, és elkezdtem angolul sorozatokat nézni angol felirattal, később pedig felirat nélkül. Most vagyok végzős gimiben, és tavaly tettem le a felsőfokú nyelvvizsgát. A sorozatok mellett nem igazán tanultam angolt külön, maximum szavakat. Ha már elértél egy olyan középfokú szintet, ajánlom még az angol cikkek olvasását, vagy dokumentumfilmek/híradások nézését. Ezekben sok felsőfokús szó és kifejezés van.

Hajrá, én szurkolok neked. :)

2017. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!