Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » How can i get ready for...

How can i get ready for intermediate language exam in 4-5 months?

Figyelt kérdés
Tavaly 73%-os lett a középszintű angol érettségim, azóta nem fejlődtem vissza, de előre se. Mit javasoltok felkészülés gyanánt, ha májusra jó lenne ha meglenne a nyelvvizsga?
2017. jan. 15. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulni?
2017. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Reméltem, hogy van egyszerűbb megoldás is.

2017. jan. 15. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán a Brainturbó®
2017. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állj neki minél hamarabb. Szerintem a legfontosabb, hogy alaposan begyakorold a típusfeladatokat. Pl alapos felkészüléssel simán meg lehet írni egy levelet max pontosra. Olvasgass angol híreket pl a bbc.co.uk-n vagy bárhol máshol. Én javaslom az m1 angol nyelvű híradóját is, az ugyan későn kezdődik, de vissza lehet nézni neten (ez napi 10 percet jelentene csak, de nagyon hasznos tud lenni). Unalmasan hangzik, de nagyon hasznos, ha egy B2 szintű könyv szókincsét megtanulod (akár csak olyan mértékben, hogy ha angolul látod a szót, megértsd). Szóbelire meg a legegyszerűbb megoldás, ha beszélsz, beszélsz és beszélsz, az se baj, ha nem teljesen helyes nyelvtanilag, a lényeg, hogy könnyen megérthető legyen. Ennyi jutott eszembe, sok sikert!
2017. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez az m1 híradó nagyon jó ötlet, a listening amúgy se ment túl jól.

2017. jan. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!