Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud olyan oldalt...

Valaki tud olyan oldalt ajánlani, ahol holland szinkronnal tudok sorozatot nézni?

Figyelt kérdés
Holland nyelvű oldalaknál csak ezt a Tvserieskijken-t találtam, ami pénzt kér, meg egy másikat, ami szintén pénzt kér. Nem tudok valahonnan leszedni magamnak részeket ingyen? Egyáltalán szinkronizálnak sorozatokat hollandra?

2017. jan. 17. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne szinkronizálnának? :D


A helyedben elkezdenék holland fiatalokkal beszélgetni a világhálón, vagy szimplán a google-t használni, hogy felfedezzem a leghíresebb holland torrent portálokat. Na már minden valamire való torrent portálon találni fogsz egy anyanyelvi szinkronnal rendelkező sorozat részleget, ahonnan nyugodtan töltögethetsz kedvedre.


A másik amit ajánlhatok, hogy a holland csatornák weboldalát keresd meg. Biztosan találsz ott is éppen aktuálisan futó sorozatokat.


A tárház végtelen! Jó keresgélést!

2017. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh igen, szóval eddig nem sikerült nem-vírust letorrenteznem, de köszönöm. :)) Nyomtam egy zöldet. :D
2017. jan. 17. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! sorozatokat sajnos nagyon nehéz holland szinkronnal találni, ugyanis nem szinkronizálják őket, angolul adják, holland felirattal. Én is hollandul tanulok, értem a problémád :D Én a helyedben inkább meséket néznék, mert azokból nagyobb választék van szinkronból.(Esetleg olyan sorozatokat tudsz nézni, ami eleve holland nyelvű, viszont jóval nehezebb megérteni a különféle dialektusok miatt.)
2017. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, szuper vagy!! Ezek szerint nem csak én vagyok vaksi. :D (németet anno könnyen találtam egyébként) Tudsz valamilyen holland sorozatot ajánlani esetleg? (azzal már nem téged akarlak terhelni, de ha esetleg ezekhez a sorozatokhoz van holland felirat? azt mindenképpen meg akarom csinálni, hogy angol sorikat nézek holland felirattal, de félek, hogy túl jól tudok angolul ahhoz, hogy igazán hasznos legyen :/)
2017. jan. 20. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!