Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel angol...

Hogyan készüljek fel angol középfokra?

Figyelt kérdés
Hatodik éve tanulok angolul, a hat év alatt végig 5-ös voltam úgy hogy szinte semmit se tanultam. A tanárok is mondták hogy jó a nyelvérzékem csak nagyon minimális probléma van a nyelvhelyességgel. Külföldi barátokkal és random emberekkel is tudok beszélni. Szóban és írásban is nagyjából középfokon tudok. Ez az egész szép és jó viszont nem tudom mire számítsak vizsgán.

2017. jan. 18. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában minden nyelvvizsgához adnak ki könyveket//jegyzeteket amikből fellehet készülni és "begyakorolni" részint, azonban érdemes tanfolyamra vagy éppen külön tanárral aki az adott nyelvvizsgára koncentrálva képes felkészíteni, azonban a munka 90%-a rajtad áll, a maradék 10% a külön tanár illetve azok a dolgok, amelyekből készülsz...Ajánlom az Oxford Exam Excellence c. könyvet, ez szolgáljon alapul(szókincs terén ha tudsz mindent akár még a felsőfok is szóba jöhet)
2017. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!