Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van tapasztalata valakinek az...

Van tapasztalata valakinek az Ezra nyelviskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen a sikeres vizsgázók aránya?

Milyen az oktatás,vizsgáztatók?


2017. jan. 22. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Óvakodj tőlük.
2017. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd?

Nagyon érdekelne,most kezdenék ott,de sehol semmi konkrét info roluk.

2017. jan. 22. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvet tanulnád ott?
2017. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lovári nyelvet
2017. jan. 23. 14:38
 5/6 Galisha válasza:
50%

Sziasztok!


Látom, hogy ez egy régebben feltett kérdés, de azért szeretnék reagálni rá, hátha valakinek segítek vele a későbbiekben.


1 éve kb. szükségem lett volna egy nyelvvizsgára és én is a lóvárira gondoltam és az EZRA nyelviskolát választottam.

(szerencsémre meg lett az angol)


Ez ilyen tipikus dolog, hogy amíg nem fizetsz nagyjából az ajtón sem lépsz be sehol, így az első alkalommal mondjuk olyan 40-en kifizettünk ott a helyszínen 100.000.-ot + a tankönyv árát (5000.- körüli összeg). A képzés hétfőkre szólt, hétfőnként lesz tanítás azt írták/mondták.


Az óra nagyjából du. 4-8-ig volt, majd itt az első óra végén egyből azt mondta a tanár, hogy "hát nekem a jővő hét hétfő nem jó, mert vizsgáztatok.... tanítás szerdán... van akinek nem jó?"


Mind dolgozó emberek vagyunk/voltunk, persze, hogy nem volt jó. Azért jöttünk ide, mert a hétfőket tudtuk elintézni a munkahelyen.


Így a második órán nem tudtunk részt venni. Majd a harmadikon és a negyediken sem.


Na most egy új nyelv tanuásánál, szerintem ha az elején kimaradsz 3x4 óráról legalább, nagyon lemaradsz és hogy otthon átnézed, nem hallod a magyarázatot, kiejtést, ez nagyon rossz.


Ezért kerestük a tanárt, illetve úgy az EZRA-t, hogy szeretnénk, ha biztosítana nekünk egy másik tanfolyamot, vagy fizesse vissza részünkre a fennmaradó tanfolyam díját, mert önhibán kívül mulasztottunk.


Erre egy olyan levelet kaptam a központból, mintha kést szúrtak volna belém és forgatták volna még egy kicsit...


"Az én hibám az egész, mert a tanár ott volt az órán, én nem voltam ott az órán. Kérem, törődjön bele a helyzetébe..." ezt hosszabban taglalták és ilyen nagyon bunkó stílusban. (meg van a levél)


Őszintén elgondolkoztam, hogy jogi útra terelem, de senki nem fog éveken keresztül bíóságra járkálni 100.000.-ért, és ezt ők is pontosan tudják!


Undorító, szemét, lehúzós banda. Tényleg óvakodjon tőlük mindenki és a tanár sem volt jó tanár szakemberként sem.

Más helyen van pl olyan lehetőség, hogy kis csoportokban tanítanak és mindig a hetet fizeted ki előre, max a hónapot. Korrekt.

Ez az előre 105.000 összesen és azt sem tudod mi van, ez nem kóser. Sportot űznek ebből. A tandíj befizetve, neki pedig elég majd a 40ből 5-öt tanítania, kevesebb fáradtság.



Remélem valakinek segítettem.


Sziasztok!

2019. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom nem mostani kérdés,de leírom én is a véleményem hátha valakinek most aktuális.Én is itt tanultam a lovári nyelvet.Igazából semmi rosszat nem tudok mondani az oktatásról meg úgy semmiről az Ezrával kapcsolatban.Sőt inkább csak ajánlani tudom.Az oktatás nagyon magas színvonalú szerintem,a tanár érthetően és részletesen magyaráz de ha valamit így sem értesz meg akkor sincs semmi baj.Nyugodtan elmagyarázza elölről az egészet.Szóval összességében tényleg csak jót tudok mondani róla és ajánlani.

márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!