Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tanuljak olaszul Budapesten?

Hol tanuljak olaszul Budapesten?

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnék megtanulni rendesen olaszul egy nyelvsuliban. Jelenleg van egy közepes tudásom, "konyhanyelven"eltrécselek, megértek mindent, ezt szeretném fejleszteni.

Viszont bármelyik nyelviskoláról olvasok, találok olyan fórumot, hogy"hű, de car, ne menjetek oda, nem jó a képzés, stb"

Ezért szeretnék itt tapasztalatot gyűjteni.

Milyen tapasztalaitok vannak Bp-en nyelvtanfolyamokról? Főleg az olasz érdekel, de jöhet más is, köszi!



2017. jan. 25. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Olasz Kultúrintézet? Én csak gimiben tanultam olaszt, de úgy halottam jó ott az oktatás. Épp most van náluk beiratkozási időszak.
2017. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Studio Italia?
2017. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!