Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csalódással kapcsolatos...

Csalódással kapcsolatos idézeteket tudtok angolul? /de ne olyat, h látszódjon, h tök rosszul vagyok, hanem olyan átlagosat. /

Figyelt kérdés
légyszi írjátok oda magyarul is, h mit jelent! előre is köszönöm
2008. okt. 9. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Találtam neked néhányat:


-----------------------------------

"The principles of living greatly include the capacity to face trouble with courage, disappointment with cheerfulness, and trial with humility."

Thomas S. Monson


A nagyszerű élet alapelvei közé tartozik az, hogy képesek vagyunk a bajt bátorsággal, a csalódást jókedvvel, a megpróbáltatást alázattal kezelni.


---------------------------------


"We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope." Martin Luther King


El kell fogadnunk a véges csalódást, de nem veszíthetjük el a végtelen reményt.


-----------------------------------


"The size of your success is measured by the strength of your desire; the size of your dream; and how you handle disappointment along the way." Robert Kiyosak


Sikered nagysága kívánságod erejével és álmod nagyságával mérhető, és azzal, hogy a csalódást hogyan kezeled az úton.


---------------------------------------


"Ones best success comes after their greatest disappointments." Henry Ward Beecher


A legnagyobb sikered legnagyobb csalódásod után következik.


------------------------------------


Remélem, tetszik valamelyik! :)


-falcon-

2008. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj de szépek... köszönöm!!! :) Igen, mind nagyon tetszik... nagyon hálás vagyok érte!!! :)
2008. okt. 10. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!