Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jók ezek a alap Angol mondatok...

Jók ezek a alap Angol mondatok? A mondat szórendje mennyire jó?

Figyelt kérdés

Kezdő ként alkottam őket.Évek óte nem tanultam angol.. Megprobáltam 1-2 mondatot alkotni mielőtt ujra nekiállnék angolt tanulni.


Igazából nem a magyarra fordítás a legfontosabb hanem az angol mondatoknak a helyessége.Hogy jó e a sorrend és hogy értelmesek e.


-What kind of next direction do i go: milyen irányba menjek a következő utcában?

-I don't like always get up early anyway I usually get up easily in the morning. Nem szeretek koránkelni minden reggel.. egybként általában könnyen felkelek reggel.

-I very nervous because I have to go to school tomorrow and I going to meet my friend

-I joy to see you again- Örülök hogy ujra látlak.

-anyways I hate him because he is very uppity .Amugy is utálom őt.. nagyon beképzelt

-He has allowed for me that I watch tv in my room at night

-We have festive mood- Nálunk ünnepies hangulat van

-I'm not late fortunately- nem késtem el szerencsére

-I don't expect they to speak with me:Nem várom el/Nem várom hogy beszéljenek velem

-Be my guest I give you a big guest room and you get what you want. I make everything for you that you're be happy: Legyél a vendégem.adok egy nagy szobát és kapsz mindent amit akarsz. megcsinálok mindent neked hogy boldog legyél.



Igazából nem a magyarra fordítás a legfontosabb hanem az angol mondatoknak a helyessége.Hogy jó e a szórend és hogy értelmesek e.


Köszönöm


2017. jan. 27. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:

-I can afford that I flying to Berlin: Megtehetem/megtudom engedni magamnak hogy Berlinbe repüljek

-I don't like get up early that's way I sleep for a long time: Nem szeretek korány kelni ezért sokáig alszok.

-I have a similar dog at home. I get my mom a long time ago. Van egy hasonló kutyám. A mamától kaptam még régen

2017. jan. 27. 14:10
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a pontos magyarra való fordítás a lényeg hanem hogy az angol mondat helyes e nagyából. értelmes e. jó e szórend stb..
2017. jan. 27. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:

-In which direction should I go in the next street?

-I don't like getting up early every morning, although I usually get up with ease in the mornings.

-I am very nervous because I have to go to school tomorrow and I am going to meet my friend

-I am happy to see you again

-Anyway, I hate him because he is full of himself.

-He has allowed me to watch TV in my room at night.

-We are in a festive mood

-I'm not late, fortunately

-I don't expect them to speak to me:

-Be my guest, I'll give you a big room and you'll get whatever you want. I'll do everything for you to make you happy.

2017. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-I can afford to fly to Berlin.

-I don't like getting up early in the morning, that's why I sleep in.

-I have a similar dog. (at home). I got it from my grandmother a long time ago.

2017. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem jó (a joy nem ige)

"I joy (to see you again)"

2017. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat az elso mondatot meg magyarul sem ertem.

Tehat javitom magamat. #1 vagyok

In which direction should I go to get to the next street (?)

utcaba vagy utcaban?

2017. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!