Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli angol nyelvvizsga hol?

Szóbeli angol nyelvvizsga hol?

Figyelt kérdés

Levelezőn végeztem el az egyetemet. Írásbeli középfokú angol nyelvvizsgát szereztem ezalatt (ORIGO). Közben született két gyermekem, akik mellett a szakdogát, államvizsgát meg tudtam csinálni, de a szóbeli nyelvvizsgára már nem volt kapacitásom.

Még gyed-en vagyok a kicsivel (1 éves), de úgy egy év múlva munkába akarok állni, amihez kellene ugye a diploma, ahhoz pedig a nyelvvizsga.

Szóval a lényeg, hogy ezalatt a kb.egy év alatt szóbeli nyelvvizsgára szeretnék felkészülni. Viszont nem vagyok képben a nyelvvizsgákat illetően. Tudnátok nekem ajánlani olyat, amelyikre úgymond legegyszerűbben fel tudnék készülni önszorgalomból, magántanár bevonásával?

Az angol szöveg megértésével nincs gondom, inkább a megszólalással vannak problémák. Mint sokan, félek, hogy hülyeséget mondok vagy fejben tudom, hogy mit akarok mondani csak túlbonyolítom fejben, aztán belesülök.

Előre is köszi a segítséget.



2017. jan. 30. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 11.-es gimnazista vagyok,és igaz hogy iskolában is tanulom az angolt, de konkrétan a nyelvvizsgára saját magam készültem fel (írásbelire és szóbelire is).

Egyáltalán nem lehetetlen 1 év alatt, én az origós szóbelit ajánlom általánosságban is úgy tudom ez a legkönnyebb, de mindenkinek a saját képességeihez mérten kell nyelvvizsga típust választani.

Valamint van egy "1000 kérdés 1000 válasz" című segédkönyv, ami szerintem hatalmas segítség,kifejti azokat a témékat ami elöfordulat a vizsgán.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert :)

2017. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!