Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cseh nyelvkönyvet hol találok?

Cseh nyelvkönyvet hol találok?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a cseh nyelv tanulását, de nyelvkönyvet nem találok hozzá, csak szótárakat, útikönyveket. Antikvárban találtam, de csak előjegyzésre van, és régi kiadás. Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol keressem?
2010. máj. 7. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben én is gondolkodtam a cseh nyelv elsajátításán, de aztán ez megmaradt tervnek. Viszont találtam nyelvkönyvet (még jó, hogy könyvjelzőztem): [link]


Sok sikert.


U.i.: DJVU olvasó programmal tudod megnyitni. ;)

2010. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél!
2010. máj. 8. 11:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy aki tudna még segíteni, írjon!!! Köszönöm!
2010. máj. 8. 11:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Más nyelvekből milyen szinten állsz? Mert angolul van rengeteg anyag (de szerintem németül is).
2010. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindkettőt felsőfokon beszélem.


A cseh nyelvet szeretném elkezdeni, nem mást.

2010. máj. 8. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, angolul rengeteg anyagot találsz a cseh nyelvhez. Pimsleur, Rosetta Stone, stb. Meg szerintem az "XY for Dummies" sorozatból van "Czech Language" is.
2010. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én random emberekre írogattam, mikor szlovákul tanultam skypen, és 8-ból volt egy aki készséges volt és írogathattam neki.
2010. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cseh Kulturális Intézet-Budapest. Indítanak tanfolyamokat. Az ELTE kiadott egy felújított cseh nyelvkönyvet kezdő magyar tanulóknak magyarul, az nagyon jó. Amúgy magyarul semmi nincs sajnos ezen kívül, mi középhaladó szinten cseh-angol/német könyvet használunk kényszerűségből.
2010. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Köszönöm, hogy tájékoztattál, ez nagyon nagy segítség nekem!!!!!!!!!!!


Ment a pont is! :-))

2010. dec. 15. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha aktuális még a keresésed írj e-mailt, a címem nyilvános. :)


Üdv,

Ilona

2011. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!