Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú: hol érdemes...

Angol középfokú: hol érdemes Budapesten? Hol könnyebb? Egy vagy kétnyelvűt? A beszéd akadozva megy, de sok apró hibát vétek.

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 13:17
 1/5 Psycho ***** válasza:

Nem teljesen releváns, de én németből voltam középfokúzni novemberben. Egynyelvűn. Nagy különbség nincs, nézz utána, hogy ami miatt kell a nyelvvizsga, oda kell-e a kétnyelvű (nekem diplomához kellett, oda elég volt az előbbi).

A BME nyelvvizsgaközpontban voltam, simán tudom ajánlani. Szóbeli rész ugyanez volt nekem is, oda sem figyeltem a nyelvtanra, szerintem 3 mondatom nem volt hiba nélkül, de nem is ez volt a lényeg, a folyékony rizsázást többre értékelik. Így is 80% fölötti lett a szóbelim, én lepődtem meg rajta a legjobban. A többi rész kifejezetten könnyű volt szerintem. Előtte én is utána olvastam fórumokon, és mindenhol ajánlották (és ott van 1 és 2nyelvű is).

2017. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mennyibe kerül náluk egy nyelvvizsga?
2017. febr. 9. 10:33
 3/5 Psycho ***** válasza:

Sajnos nem olcsó, 27.500Ft az általános B2 komplex (azt hiszem az mindegy, hogy egy- vagy kétnyelvű).

Infók itt:

[link]

2017. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. febr. 11. 22:08
 5/5 anonim válasza:
Angolbol a TELC a legnepszerubb, az nagyon konnyu, de nekem azt mondták, hogy emiatt nem is veszik annyira komolyan az embert vele - persze elismerik, de erted. Nem tudom ok csinalnak-e ketnyelvut de szerintem tok felesleges azt valaszd, csak van benne egy plusz forditas resz. Egyebkent ha meg nem megy olyan jol akkor nem ertem miert kell eroltetni.
2017. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!