Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Youtube videók dán nyelvtanulá...

Youtube videók dán nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Főleg kiejtés miatt. A google play áruházban melyik a leghasznosabb program ami segíthet még?


Ha elég elhivatott vagyok, nem adom fel, akkor meg tudom tanulni? A kiejtést azt úgy tudom, hogy nagyon nehéz, ettől tartok eléggé.


Angolul jól beszélek, a német a második nyelvem, de ezt nem rég óta tanulom.


Esetleg ha valaki tud segíteni, hogy hol tudok filmeket, sorozatokat, dán szinkronnal nézni, azt is megköszönném. (Tehát mondjuk amerikai sorozat amit már leszinkronizáltak.)


2017. febr. 9. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább ne. A dán, mint nyelv engem is érdekel, de csak magántanárnál vagy normális nyelvtanfolyamon fogod megtanulni. Ez az én véleményem.
2017. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!