Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék tőletek tanácsot kérni...


Nyelvet szeretnék tanulni de egyszerűen képtelen vagyok dönteni. Angolul folyékonyan, németül pedig középszinten tudok. (Persze mondhatjátok, hogy tanulj németül ha már itt tartasz de... hehe)


Tanulnék: oroszul, svédül, spanyolul és a japánon is gondolkodtam. Mindegyikbe belekezdtem, volt amivel többet is foglalkoztam (spanyol és svéd) és többször újra-újra kezdtem.

A probléma az, hogy amikor elkezdek egy nyelvet, csinálom majd inkább a másikat szeretném mert az is nagyon tetszik és ahj... Aztán előfordul hogy a németet kezdem el húzni akkor a többi marad abba.


Tehát igen... Imádok nyelveket tanulni, gyorsan is megy , nagyon érdekesek és számomra jó időtöltés.


Ti mit javasolnátok?



2017. febr. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj, én tényleg nem bunkózni jöttem, de lehet így fog lejönni. :D


Ha döntésképtelen vagy, abban egy rakás idegen a neten nem fog tudni neked segíteni. Esetleg tedd őket sorba, és tanuld meg az összeset, de ilyesmiért kár kérdést kiírni. Akármit írunk, azon nem fog változtatni, hogy sosem azt akarod tanulni, amit épp tanulsz. Ez rajtad múlik, nem azon, hogy mi mit hányunk ide válasz gyanánt.

2017. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D-Mano ***** válasza:
56%

Határozd el magadat egy nyelv mellett, és azután fizess be egy összegben egy nyelvtanfolyamra abból a nyelvből. (persze ez így pénzkérdés is lenne...)

Ezáltal kapnál egy külső ütemezést, másrészt, ha már ennyi pénzt kifizettél rá, akkor legalább azt az egy nyelvet következetesen csinálni fogod a végéig, hogy ne menjen kárba a pénz.


Vagy nem, ez csak egy ötlet... :)

2017. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Foglalj le egy utazast egy adott orszagba es kezd el azt a nyelvet tanulni, igy muszaj leszel arra koncentralni, mert azt akarod elerni, hogy ott tudj beszelni ottaniakkal.


Csak hat ott van az angol folyekony....azt valahogy nyomd el.:D

2017. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen a svéd vagy a spanyol
2017. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!