Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tapasztalatok Cambridge C1-es...

Tapasztalatok Cambridge C1-es nyelvvizsgatípusról?

Figyelt kérdés

Az Origós C1 írásbeli-szóbeli már megvan, de a Cambridge külföldön ismertebb, szóval azt is leszeretném tenni. Tapasztalatok? Ugyanúgy 14 éves kortól lehet jelentkezni? A feladattípusok mennyire különböznek? Inkább milyen témákra összpontosít? stb.

15/L


2017. febr. 18. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ezeknek honlapjuk, tájékoztatóval:

általánosan:

[link]

katt feladatonként a see the sample paper-re:

[link]

sample tests, meg egyéb:

[link]

Rengeteg felkészítő könyv van, azokban is van gyakorló vizsga.

2017. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. febr. 19. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, nekem szerdán volt a szóbeli, szombaton pedig a többi ( reading, use of english, writing, listening )


A speaking sztem nagyon könnyű, arra sztem nem is nagyon kell különösebben készülni.


A reading és use of english papír viszont nagyon kemény, a writing egy esszéből és egy válaszhatóból áll, viszont másfél órád van a kettőre, mindkettő 250 szavas, magyarul nagyon gyorsnak kell lenned...

2017. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!