Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középszintű nyelvvizsga...

Angol középszintű nyelvvizsga 3-4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több,mint 7 éve nem használom az angolt.

Most elkezdtem az alap nyelvtani részeket átnézni, alapfokú nyelvvizsgát kaptam anno az emelt érettségim mellé (eléggé elcsesztem,nem tanultam rá semmit..)

Igeidőket, vonzatokat,stb..


Emellett sorozatot nézek angol felirattal,amit nem értek screenshotolom, majd a film végén rákeresek, persze próbálom magamtól kikövetkeztetni a jelentését.

Angol szótárban keresem, szóval értitek:D Angolul van megmagyarázva a jelentése.


Szövegértéseket szoktam csinálni, mert a szókincsem elég szegényes.


Ezen kívül ti mit ajánlotok a felkészüléshez ilyen rövid idő alatt?

Tanárhoz csak a végén szeretnék menni,anyagi okok miatt,a legtöbbet szeretném egyedül összeszedni, hogy már csak gyakorolnunk kelljen és a nehezebb részeket, szóbelit átvenni.


Naponta 2-3 órát tudok vele foglalkozni itthon,a munkahelyemen szintén 2-3 órát.


2017. febr. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy összejön ilyen rövid idő alatt.
2017. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Üdv. Egy 15 éves lány vagyok, 8-9 hónappal ezelőtt kezdtem alapfokú szintről, középfok letéve, májusban megyek felsőfokúzni. (Origó) 1 héten 2x 1 órát mentem tanárhoz, itthon nem foglalkoztam vele különösebben. Én úgy gondolom, hogy sikerülhet főleg így, hogy te alapból sokkal több időt szánnál rá.


Gyakorlás: filmek, könyvek minden ami téged érdekel: angolul.

2017. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!