Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fel lehet készülni IELTS...

Fel lehet készülni IELTS nyelvvizsgára (7 pont) másfél hónap alatt?

Figyelt kérdés

Tanultam már külföldön, angolul dolgozom és kutatom javarészt, illetve van egy C1-es Origós nyelvvizsgám májusból. Ha specifikusan gyakorlom a feladatokat januárig, akkor a 7 pont egy reális cél?

Külföldi egyetemre szeretnék menni, de elég gyorsan változnak a dolgok, így most muszáj januárban elmennem letenni egy nyelvvizsgát, ha februárban szeretnék kint kezdeni.

Esetleg aki már letette az IELTS nyelvvizsgát, annak van pár gyakorlati tanácsa számomra (academic-re mennék)?

ELőre is köszi!



2016. nov. 19. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még ezt nem láttad: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

(engem csak marginálisan érdekel az IELTS)

2016. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nyáron csináltam. Egy hónap alatt. Szóval az időlimited teljesen reális.

Azonban azt ki kell emelni hogy az Ielts egy nagykn specifikus vizsga. Célzott gyakorlás és segítség nélkül esélytelen jól teljesíteni. Én nyáron 1 hónapig jártam heti 3 alkalommal csoportos felkészülésre. Ez tényleg az a fajta vizsga amit csak iszonyú sok gyakorlás után éri meg megcsinalni mert a vizsgadij is kétszerese a normál nyelvvizsakenak.

2017. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!