Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az alábbi angol...

Mit jelent az alábbi angol mondat? Csak egy részét nem értem.

Figyelt kérdés

In the last century most people decided to get married in their early twenties, but today many study in tertiary education and start a career before starting family.

but today many study in tertiary education részt nem tudom magyarosan lefordítani.


2017. febr. 19. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt évszázadban, a legtöbb ember úgy határozott, hogy húszas éveinek elején házasodik meg, de manapság sokan tanulnak felsőoktatásban és mielőtt neki állnának családot alapítani, a karriert kezdik el építeni.
2017. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De manapság sokan tanulnak a felsőotatásban és indítanak karriert ...
2017. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 chtt ***** válasza:

Istenem, leéltem a fél életem, és még sohasem hallottam a tertiary education kifejezést, pedig a jelentése alapján :((


[link]


simán: a felsőoktatásban tanulnak (vagy ha magyarosabbra szeretnénk: elvégzik a főiskolát/egyetemet... mielőtt családot alapítanának)

2017. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Primary, secondary, tertiary education.
2017. febr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 chtt ***** válasza:
100%

"Primary, secondary, tertiary education."

Persze, rájöttem, logikus is, de nekem valamiért mégis kimaradt a szó az életemből... :D

2017. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Most már világos ingyombingyom?
2017. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a kérdezőnek a many ilyetén alkalmazásával volt a baja, nem pedig a tertiaryval.
2017. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor miert nem irja oda, hogy melyik reszet nem erti?

Nem baj, megkapta a teljes jelentest Es Chtt is jol jart, mert kapott egy szot amit biztos nem fog elfelejteni Nagyon orult neki:))

2017. febr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!