Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szisztok! Tudnátok segíteni a...

Szisztok! Tudnátok segíteni a fordításban? Egy köszönőlevél minta, amelyet angolra kell fordítani.

Figyelt kérdés
Egyik kedves baráti ismerősöm által szereztem tudomást a e jó szándékú, segíteni akaró törekvéséről, amely által ösztöndíj lehetőséget biztosít a felsőoktatásban tanuló magyar fiataloknak. A tavalyi évben, amikor is beadtam az ösztöndíj dokumentációt, nem gondoltam, hogy sor kerül majd erre, a köszönőlevélre, hiszen azon merengtem, hogy talán vannak nálam sokkal nehezebb anyagi helyzetben élő magyar fiatalok, akik jobb eredményekkel és rosszabb szociális helyzettel rendelkeznek, mint én és jobban meg is érdemlik. Azonban nagyon kellemes meglepetés volt számomra a válaszlevél, amelyben értesültem a benyújtott dokumentáció pozitív elbírálásról. A támogatás, amellyel Önök támogattak nagyon nagy segítség volt az elmúlt időben. Az ösztöndíj dokumentációban részletesen beszámoltam anyagi hátteremről, amely félárvaként és egyben felsőoktatásban tanuló diákként igen nehézkes volt. Azonban ezen összeg által nemcsak anyagi, hanem szellemi téren igen pozitív változás következett be. Az adománynak köszönhetően egyetemi költségeimet sikerült teljes mértékben fedezni. Ilyen a tandíj, amelynek első részét sikerült befizetni, az utazások finanszírozása, az egészségügyi vizsgálatok illetve a kötelező tankönyvek megvásárlása. Az adományozóknak hála tudtam hódolni nagy szenvedélyemnek, az olvasásnak. A kötelező tankönyveken kívül sikerült jó néhány más témájú könyvet beszerezni a pszichológia mellett sikerült fontos, helyi történelemet feldolgozó könyveket is beszerezni a lelkiségiekkel egyetemben. Hálával telt szívvel szeretnék köszönetet mondani, azért, hogy Önök anyagiakat nem sajnálva segítenek bennünket. Köszönöm azt, hogy lehetőséget kaptam arra, hogy az Önök nagylelkű adományából többet tudjak fordítani önmagamra (szellemi és lelki gazdagodásomra), amely eddig szűkös anyagi hátterem miatt nem volt ilyen nagymértékben lehetséges. Kérem a gondviselést, hogy mindig tudjanak segíteni lehetőségeikhez mérten a tanulni akaró, azonban szociális és anyagi hátránnyal induló magyar fiataloknak. Hiszem, hogy az Önök segíteni akaró szándékának és adományának hála épül az anyaországon kívül (és belül) élő magyarság, hiszen e lehetőség ajtót nyit az egyén szellemi és lelki gazdagodásra. Köszönöm szépen a segítséget!

2017. febr. 21. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
12 400 forint lesz.
2017. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!