Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pácban vagyok, mivel 2-3...

Pácban vagyok, mivel 2-3 napon belül kellene egy legalább 10 mondatos fogalmazás angolul, a "sciene and technology" témában, egyszerű mondatok kellenének, valaki segít?

Figyelt kérdés
Mint említettem egyszerű mondatok kellenének, csak öltletem sincs nagyon, és rossz is vagyok angolból, szóval szuper. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!

#angol ##sciene and technology
2017. febr. 21. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha megpróbálkoznál vele? What if?
2017. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem veszed eszre, hogy sajat magaddal cseszel ki? Iskolaba jarsz megis mi a feneert nem vagy kepes tanulni? Kozmunkas akarsz lenni vagy gyari dolgozo? A fene egye meg, hogy nem vagy kepes egy nyelvet megtanulni, ami raadasul majd a hasznodra is valik idovel. 10 mondat? Az tudod mennyi napi 2-3 es meg is vagy vele, ez olyan nehez? Ne gyere azzal, hogy hat de csak most kerek segitseget. A tanarok okkal kerik amit. Szedjel elo egy konyvet vagy egy szotart es ird meg. Ha nem tanulsz kesobb majd visszasirod, hogy elcseszted az eleted...
2017. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

És ne kábítószerezz...

Annyit!

2017. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne akkor, ha nem hàttér nélkül beszélnétek? Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a témával, ezért kertem segitseget, ha képtelenek vagytok felfogni az már az egyéni szociális problema, de jo lenne, ha nem szolnatok bele. Nem tudok segíteni, rendben értem en, de a felesleges dumalasnak sincs semmi erteme. Igen, pontosan kozmunkas leszek..Mert nem tudok írni egy ilyen fogalmazast mi más lennek? XDD Atyaeg.
2017. febr. 21. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Arra nem, mivel ha egy idegen nyelvet tudsz arra mar konnyebb epiteni, ugyanis konnyebben rajossz mire van szukseged ahhoz, hogy megszolalj, gondolok itt mondatokra. De a nyelvi hasonlosagokat is keresned kapaszkodokent, de ennel a nyelvnel nulla, semmi. Ugy kellett volna feltenned a kerdest, hogy megprobalok par mondatot irni, kerlek javitsatok ki. Ja lehet nem kozmunkas leszel, de amig van lehetoseged tanulj, hidd el magadert teszed. Nehogy munkanelkulibe koss ki. Lehet, hogy szigoru vagyok, hogy nem segitek, de tanulnod kell, ha mar kiadjak leckebe. Az angol nem veszes nyelv, eleg logikus es ugy hiszem ezt a fogalmazast se tudomanyosan kell megfogalmaznod, de ezt te is irod. Gyakorolj es tanulj, kesobb halas leszel.
2017. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Advancement in the science and technology in many areas has made the lives of people more advance than the ancient time. Advancement in the science and technology is directly and positively affecting the people’s way of living on one hand however it is also affecting indirectly and negatively on the people’s health on the other hand. New inventions in the field of science and technology are very necessary in such a modern world for a country to be strong and well developed country than other countries. In this competitive world, we need more technology to go ahead and become a successful person in the life.
2017. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, a mondataidat egybe építem az enyéimmel, és így nem is lesz rossz a végeredmény. :)
2017. febr. 21. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Foleg, hogy neked egy mondatod sincs, ugy vegkepp jo lesz.:D
2017. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább hagyd abba az anyagozásd mert nem marad agysejted !
2017. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ti tényleg nagy barmok vagytok! :D

Vannak mondataim, csak nem sok, és mikor írtam a kérdést 18:13, most 21:41 van, addig összeszedhettem, nemde?! Amúgy menjetek máshova kötekedni, kicsit fárasztóak vagytok.

2017. febr. 21. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!