Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy keszuljek fel az emelt...

Hogy keszuljek fel az emelt angol erettsegire?

Figyelt kérdés
Tobb eve tanulom az angolt, kozep szintu nyelvvizsgam is van, bejelentkeztem emelt erettsegire belole es minimum egy 70%-ot kell elernem, milyen modszerekkel tudok minel jobb eredmenyt elerni?

2017. febr. 23. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ősszel csináltam, 87 százalék lett. Nem a legjobb, de elég jó.


Csináltál már korábbi feladatsorokat, hogy mennyire megy?

2017. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nezegettem az olvasott jobban megy sokkal, a nyelvtani feladatokkal kuszkodok
2017. febr. 23. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csináld a régebbi feladatokat. Én is voltam és nekem lett olyan jó. Szerintem az is hasznos lenne ha sok könyvet olvasnál. A hibajavítós feladat nagyon nehéz és becsapós. Még a jó angolosoknak is alig tűnik fel a hiba. A másik nagy buktatós a szóképzés. Nagyon nézik a lexikai tudásod és a helyesírásod. A többi ha tényleg jó vagy akkor menni fog. Az esszéknél figyelj még nagyon. Nekem anno olyan kis pitiáner dolog miatt adtak 0 pontot, hogy csak néztem. A nyelvtan az mindig nehéz, de ha kifogytál a feladatokból próbálj meg pár felsőfokú vizsgafeladatot. Nehezebb, de ha azon gyakorolsz akkor tutira tudni fogod. A listening nem vészes, sőt szerintem könnyebb volt, mint a középfok, pedig nekem nagyon gyenge volt a listeningem még is az sikerült az egyik legjobban. Az igaz, hamis még nagyon becsapós tud lenni. Nagyon oda kell figyelni és sokszor árnyalatnyi különbségek vannak.
2017. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2017. febr. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!