Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC Nyelvvizsga nektek hogy...

TELC Nyelvvizsga nektek hogy sikerült? Hogy éreztétek?

Figyelt kérdés

Ma voltam nyelvvizsgázni, TELC B2 komplex.

Nagyon pozitívan álltam hozzá az egész dologhoz mivel angolból kifejezetten jó vagyok, ráadásul interneten gyakrabban használom az angolt mint a magyar. Úgy éreztem semmi gond nem lesz.


Az írásbeli szerintem simán sikerült 90% feletti értékre, viszont a szóbeli részen aggódok.


A párbeszédnél nagyon ideges lettem, mondandómat közel nem tudtam olyan jól megfogalmazni, mint ahogy most menne, és a vizsgáztató is siettetett bennünket, nem hagyta, hogy végig mondjuk amit akartunk. Első résznél arról kellett beszélni, hogy milyen filmben szeretnék szerepelni, ezt szépen elmondtam, erre a partnerem -mivel nem figyelt valószínűleg eléggé- olyan kérdést tett fel, amiből nyilvánvalóan látszott, hogy nem értette a szöveget, ez ronthat az én pontozásomon?


Nagyon ideges lettem, írjatok légyszi >.<



2017. febr. 25. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy sokat ront :)


Én tavaly csináltam, egy olyan lánnyal voltam párban aki szinte csak németül tudott, így minden kötőszava is német volt. Nagyon nehezen értettem meg de még így is sikerült a szóbelim, szerintem ne aggódj, ha magabiztosan tudtál beszélni, biztosan sikerült! Kitartás!

2017. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
es a hallgatos milyen volt? nehez?
2017. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az jól ment szerintem, a párbeszéd miatt aggódok csak. Ha megbukok emiatt, marha nagy szégyen lesz számomra..
2017. febr. 25. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ?
2018. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!