Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsga tapasztalatok?...

BME nyelvvizsga tapasztalatok? Akik szombaton vizsgáztak, ti hogy érzitek, milyen volt? (Angol B2)

Figyelt kérdés

Tudnátok mesélni róla?

A szóbeli egy napon van az írásbelivel? A szóbeli eredményeit azonnal megtudjuk, vagy azt is csak 1 hónappal később?

Nektek hogy tetszett a nyelvvizsga?


Én már most izgulok rajta, a diplomám miatt fontos lenne, hogy sikerüljön. Ezért mindent meg is teszek, de talán picit nyugodtabb leszek, ha valaki mesél a tapasztalatairól. :)



2017. febr. 27. 17:19
 1/3 Farkas Lacy válasza:
100%
Szia! Én meg kozepsulis ként csináltam meg tavaly, egy napon volt a kettő, semmi eget rengető dolog nem történt. Egyetlen negatívum, hogy két idős hölggyel szóbeliztem, s nagyon sokszor vissza kellett kérdeznem, de ennek ellenére megadták. Az eredményt azt kb. egy hónap után tudod meg, de ezt a legvégén úgyis elmondják. Szótár ofkórsz használható. :) Vannak minta feladatok az interneten, illetve a szóbeli témák is kint vannak. Annyira nem nehéz! :) Próbáld meg! ;)
2017. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én most voltam szombaton, írásbelizni, de én nehéznek éreztem és az egyik ismerősöm azt mondta az ez előtti vizsga könnyebb volt mint most.
2017. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) En februarban csinaltam meg a nyelvvizsgam, penteken volt a szobelim es szombaton a magno es irasbeli vizsga. En komplexen voltam es az eredmenyt 3 heten belul tudtam meg, egy kodot kaptam es az alapjan tudtam lekerdezni:)

Tapasztalat:Konnyebb, mint gondolnad. Mielott jelentkeztem, barmit lerdezett tolem a tanar angolon, nem tudtam valaszolni, bar igy a nyvvizsgam utan erre is rajottem, hogy azert volt, mert az osztalytarsaim elott minden szemelyes kerdest kellemetlennek erzek es leblokkol az agyam. Ezt csak azert mondom, hogy kesobb egyertelmuve valt szamomra hogy nincsenek nyelvi akadalyok. A tetelekt kidolgoztam, megtanultam. Nekem egy tetel 5 oldal lett irva, reszletesen tanultam, hogy tudjam a valaszt mindenre. Konyvbol tanultam. Szituaciot begyakoroltam a baratnommel, igy nem okozott nagy gondot. A vizsgan hihetetlenul kedvesek voltak es volt hogy elakadtam, es kisegitettek, mindig bologattak, olyanrol kerdeztek amit tudjak hogy tudok, ha ugy tunt nekik hogy nem ertek valamit, gyorsan mashogy ismeteltek meg a kerdest hogy megertsem. Es ennek ellenere szinte alig vontak le tolem pontot, ami nagyon meglepett. A listeningre egyaltalan nem keszultem, sajnos az idom mar nem engedte, sot bevallom, meg egy feladatsort sem csinaltam meg. Az idot nagyon jol oszd be. Ehhez kepest mindketto sikerult, egy nagyon szep eredmennyel. Szotart ne felejtsd otthon, nagyon sokat segit. Az olvasott szovegertes nem volt konnyu, de a feladat konnyen kikovetkeztetheto volt anelkul hogyy mindent ertenel. De a tobbi resze nagyon konnyu volt. A leveliras is jol ment, eletszeru temarol kellett irni, wbarati tanacsot es kommentart. A formai kovetelmenyeket itt se feledd. Hidd el mennni fog, sok sikert:)

2017. márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!