Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ezt a 3 rövid mondatot...

Valaki ezt a 3 rövid mondatot angolra?

Figyelt kérdés

Gyerekként vállalnak gyerekeket, minimum 5-öt, de akár 8-at is. Egy gazdag család sem tud ennyi gyerek megfelelően

felnevelni. Hiszen nem csak anyagi háttér kell egy gyermeknek, hanem figyelem, szeretet is.


2017. márc. 4. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

As a child, children assume a minimum of 5, but even at 8 too. A wealthy families many children can not properly

raise. Not only should financial background of a child, but attention is love.

2017. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet, fáradozásodat. :)
2017. márc. 4. 11:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Marha nagy zavar az 1-es !
2017. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 chtt ***** válasza:

Hm, szerintem nem került túl sok fáradozásába. Te is meg tudtad vón csinálni. - [link]


They have children as a child, 5 at least, but sometimes up to 8. Even a rich/wealthy family cannot bring up so many children properly. Bacause a child needs not only financial background, but attention/care and love, too.

2017. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogyha ezt leakarja írni egy iskolai feladatba, nem ajánlatos, hogyha pedig valakivel beszélget, akkor hiába ír 3 helyes mondatot, hogyha amúgy meg sem tud szólalni...
2017. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 chtt ***** válasza:

hopp, pedig kétszer is átolvastam :(

jav.: Because

2017. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-es nem tudom miért próbálsz válaszolni ha nem tudsz angolul?
2017. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
# 4 Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. :))
2017. márc. 4. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem tudok angolul? :-)
2017. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 chtt ***** válasza:
100%

"1-es nem tudom miért próbálsz válaszolni ha nem tudsz angolul?"

Az egyes abszolút tud angolul, csak az utóbbi néhány hétben átment polgárpukkasztó üzemmódba, és ott árt és gúnyolódik, ahol tud. Ő tudja, miért jó ez néki. :)

2017. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!