Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgan van penz...

Origo nyelvvizsgan van penz vissza fizetes ha sikerult az e honapi de jelentkeztem a jovo havira?

Figyelt kérdés
60% os magno kellene ami szerintem meglehet de mivel megsem biztos lehet jelentkeznem kellene jovo havira
2017. márc. 7. 10:22
 1/3 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

A vizsga időpontjáig egy erre szolgáló űrlapon visszaigényelheted a vizsgadíjad 40%-át.


Üdvözlettel:

Origó

2017. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2017. márc. 7. 17:35
 3/3 A kérdező kommentje:

azert kar hogy ennyit kell varni a magnora de hat jobb kesobb mint soha.

a belejavitgatast ugye elfogadjatok ha rendesen at van huzva es zarojelbe teve ami nem kell? mert nekem van jo par ilyen lehuzas de a jonak velt termeszetesen ott van es olvashato is. a vizsgafelelos szerint lehetett ezert is mertem.. de jobb biztosra menni :)

2017. márc. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!