Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Taxus Learning Angol nyelv...

Taxus Learning Angol nyelv oktató csomag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Taxus Learning Angol nyelv oktató csomag-hoz hasonló ,oktató csomagot keresek a lenyeg a szó szerinti magyar fordítások, úgy, hogy az idegen nyelvű kifejezések pontosan a magyar szöveg alá vannak igazítva,szivesen kipróbálnám de 60ezer ft kicsit sok nekem ,ha tudna valaki egy pár oldal ilyen pdf-t küldeni megköszönném.



2017. márc. 7. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
engem is jól bepalíztak
2017. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes sehol nincs róla leírás,hogy valaki is megtanult belőle angolul,de még csak nem is dicsérik,volt valami hozzászólás hogy még magyarúl is elfelejtett úgy össze keverte,aztán nem is szidják mert elkéne adni drága volt,én nem tudom mi lehet az igazság lehet hogy hagyni kéne...
2017. márc. 12. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
69 ezerért vettem
2017. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiaba probaljak azok emberek eladni pl. jo fogason 20 Ezeret, valamint Monorierdorol 40ezerert. Bepaliztak oket, probalnak valamennyit visszahuzni.
2017. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozzal mar! Hogy lehet egy idegen nyelvet szo szerint leforditani?
2017. márc. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!