Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bekerülhetek a Csokonai Vitéz...

Bekerülhetek a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumba Debrecenben?

Figyelt kérdés

Az angol szakra mennék, és 115.helyen állok és csak 34 gyereket vesznek fel. 40 gyereket "elutasítottak" vagyis nem mentek el a szóbelire. Úx látszik 144,5 pontom van szóbelivel együtt. A 8.félévi jegyeim közt csak két négyes van(matek,fizika) viszont a 7.évvégi jegyeimben három négyes van(matek, fizika, kémia) Van esélyem vagy kezdjek aggódni?.. nagyon szeretnék oda bejutni

A válaszokat előre is köszönöm. Ha van valakinek valamilyen véleménye erről az osztályról(angol) a csokiban akkor szívesen olvasgatnám azokat is.



2017. márc. 8. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván sokan ki fog esni,de 115. Hely az eléggé sok.Izhulhatsz is,mert ezt nem lehet megmondani.Én azt mondanám,nem nagyon van esélyed de ezt így nem lehet megmondani.Reménykedj!Szurkolok neked,majd írd meg mi lett.Milyen iskolákat jelöltél még?Egyépként hány gyerekből vagy a 115.?Én is 8. Vagyok.
2017. márc. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha bejutsz, kösd fel a gatyát, mert a csokiban ez a legnehezebb tagozat...nagy léptekben haladnak nagyon, rengeteg a tanulnivaló, nagy az elvárás.

Sok sikert! :)

2017. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Titkos... válasza:
Szia! Felvettek végül? :)
2017. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!