Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon egyszerűen megfogalmazt...

Nagyon egyszerűen megfogalmaztam. Valaki esetleg lefordítaná angolra? Előre köszönöm, ha valaki veszi a fáradságot.

Figyelt kérdés

Most is barna a hajam, sötétbarna. Régebben csak szőke melír csíkjaim voltak, teljesen szőke sosem voltam. De ennek már sok éve. Legalább 10 éve sötét a hajszínem. Nekem nem is illik a világos haj, mert fehér a bőröm. És kék a szemem, tudod.

A világos hajszínt kedveled?


2017. márc. 8. 21:45
 1/3 anonim válasza:
0%
Now my hair is brown to dark brown. In the past, there were only blond highlights of my band, I've never been completely fair. But that was many years ago. At least 10 years of dark hair color. It does not even fit the light hair, because my skin is white. And the blue of my eyes, you know. The bright hair color do you like?
2017. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy lefordítottad! ;))
2017. márc. 8. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
My hair colour is brown now as well, dark brown. In the past I only had blonde tips, I was never completely blonde. But this was many years ago. For the past 10 years at least, I have dark hair. Light hair doesn't even suit me, as I have white skin and my eyes are blue. Do you like fair-coloured hair?
2017. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!