Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez a röpke angol...

Hogy van ez a röpke angol mondat magyarul?

Figyelt kérdés
John, mi nem fogunk káromkodni neked sohasem, akkor sem ha jövőre máshol leszel, inkább örülünk ha látunk újra ilyen klassz embert, mint például Bent, és úgy is fogunk üdvözölni. Köszönjük, amit tettél idáig értünk.

2017. márc. 13. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
János, mi nem fogunk káromkodni neked sohasem, akkor sem ha jövőre máshol leszel, inkább örülünk ha látunk újra ilyen klassz embert, mint például Bent, és úgy is fogunk üdvözölni. Köszönjük, amit tettél idáig értünk.
2017. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahh, fordítva írtam :)) Szóval ez a magyar mondat kéne angolul.
2017. márc. 13. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

John, we're not going to swear at you, not even if next year you'll be somewhere else. Rather, we'll be very happy to see such a wonderful man again, like, for example Ben, and we're going to greet you the same way. Thank you for what you did for us, so far.


Hat en nem ertem. Most ki a klassz ember, John vagy Ben. Vagy Bent dicsered Johnnak. Amugy szet kellett szednem a mondatod, mert egy angol anyanyelvu behulyulne, ha egy mondtadban kellene elolvasnia vagy elmondania.

2017. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még magyarul sem értelmes. :D :D
2017. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
John, we're not going to curse at you, not even when you'll be away next year. Rather, we'll be happy to meet such an awesome person once again, like Ben, he is. And then we're going to greet you in the same manner. Thanks for all you've done so far for us.
2017. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet nem értelmes, de akkor a tanárom szidjátok :D

Nem tudtam én se megbirkózni vele. Köszi nektek, ment a zöld pacsi! :)

2017. márc. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!