Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan adhatok német különórákat?

Hogyan adhatok német különórákat?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkozom rajta hogy jó lenne egy kis plusz pénzt keresni fordítással, házi feladatok megcsinálásával, különórákkal. 14 éves vagyok. Egy német nemzetiségi általános suliban vagyok nyolcadikos. Németországban születtem és C1-es nyelvvizsgám van németböl. Szerintetek megéri belekezdeni? Nem ciki? És hogyan kezdjek bele?

2017. márc. 13. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Oktatni nem hiszem, hogy tudnál, meg amúgy is, ki akarna tanulni egy 14 évestől? Mindenesetre vagy dobj fel egy hirdetést a netre, vagy plakátold ki a községben ahol élsz.
2017. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az ismerős családokkal, ahol pici gyerek van (általános iskola alsós), hogy vállalod az oktatásukat, stb.
2017. márc. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!