Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell elképzelni egy...

Hogy kell elképzelni egy (BME) szóbeli vizsgát?

Figyelt kérdés
A BME honlapján elérhető egy bizonyos szóbeli tételsor. Pl a család tételnél a saját családomról (is) kell beszélni illetve ki kell fejteni a családtípusokat és a különböző generációk együttélésével járó előnyöket és hátrányokat?

2017. márc. 15. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Gondolom nyelvvizsgára gondolsz, mert ezt konkrétan nem írtad le, de pontosan, ahogy leírtad te is, a család témakör kifejtése erről szól, bár középszinten szerintem nem nagyon követelik meg a nagyon mélyre menő szociológiai okfejtést.
2017. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tételsor után ha lejjebb tekersz vannak minta feladatok meg részletek... sztem csak mostanában tehették fel mert eddig én se láttam

Áprilisban mész?

2017. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Igen, német nyelvről van szó. Nagy igyekezetemben az kimaradt. :)


2. hozzászóló!

Igen, április 1-én illetve 5-én megyek.

2017. márc. 22. 17:06
 4/5 A kérdező kommentje:

2.!

Erre gondolsz?

[link]

2017. márc. 22. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.

[link]

ha lejjebb tekersz ott van.

2017. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!