Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tematikusan milyen témakörrel...

Tematikusan milyen témakörrel érdemes elkezdeni az angol szavak tanulását?

Figyelt kérdés

Nagyon régen tanultam angolt egy kis ideig, de az a "tudás" már elszállt és cikinek tartom, hogy nem beszélek angolul, mielőtt beiratkoznék egy nyári nyelvtanfolyamra szeretnék kicsit tanultabb lenni a szavak terén, hogy ott inkább a nyelvtanra és a beszédre kelljen csak koncentrálnom.Találtam egy oldalt, ahol tematikusan felvannak osztva a szavak ( [link] ), de fogalmam sincs, hogy miként álljak neki, melyik szócsoporttal lenne érdemes kezdeni. Ebben szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy mint újrakezdőnek mivel lenne érdemes kezdenem!


Válaszaitokat előre is köszönöm!

Szép napot! :)



#angol #szótanulás tematikusan
2017. márc. 19. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem ezek közül leginkább az Ember, környezet részhez tartozókkal + a családos szavakkal a következőből


Sztem még akár a Duolingót is kiprópálhatnád, itt a nyelvtant és a szavakat párhuzamosan tanítja és sztem tök jó nyelvtanuláshoz

2017. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!