Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szisztok. Valaki leforditana...

Szisztok. Valaki leforditana nekem angolra? Nagyon koszonom.

Figyelt kérdés
A következő pillanatban az ajka ott volt az enyémen, és én már nem küzdöttem ellene. Nem azért, mert ezerszer erősebb nálam, hanem azért, mert az akaraterőm abban a pillanatban porrá omlott, amint az ajkunk találkozott. Ez a csók nem volt olyan óvatos, mint az emlékeimben élők, és ez részemről nagyon rendben volt így. Ha már az a sorsom, hogy darabokra szakadjak, akkor legalább annyi örömöt akarok cserében kisajtolni a pillanatból, amennyit csak lehet. Így hát visszacsókoltam, a szívem összevissza vert, elfulladva kapkodtam a levegőt, és az ujjaim mohón kóboroltak az arcán. Márvány teste az enyémnek feszült, és boldog voltam, mert nincs az a szenvedés, amit ne viseltem volna el mindezért cserébe. A keze úgy simogatott, mintha örökre meg akarná jegyezni az arcomat, akárcsak én az övét, és azokban a rövid pillanatokban, amikor nem a számat csókolta, a nevemet suttogta.”
2017. márc. 19. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
In the next second, his lips were on mine, and I didn't fight against them any more. Not because he is a thousand times stronger than me but because my willpower turned to ash as soon as our lips met. This kiss wasn't as careful/tender as the ones in my memory and this was fine by me. If my fate is to break into pieces, than I want to squeeze as much happiness from this situation as I can. So I kissed him back, my heart was pounding, breathlessly grasping for air and my fingers were hungrily roaming his face. His marble body tensed against mine, and I was happy because there is no amount of suffering that I wouldn't have endured for all of this in return. His hand were caressing me like he wants to remember my face, just as I did his. In those few short seconds, when he wasn't kissing me, he was whispering my name.
2017. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* His handS were caressing me…
2017. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom. Nagyon kedves vagu😉
2017. márc. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!