Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol origo felsőfokú szóbeli...

Angol origo felsőfokú szóbeli tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani tapasztalatokat? Főként az érdekelne hogy miket kérdeztek,milyenek voltak a tanárok, igazságosan pontoztak-e,és minden bármi mást is nagyon szívesen fogadok! A középfokú szóbelim 90%lett, ha még rágyúrok,akkor lehetséges hogy a felsőfokú olyan 80% lesz? Elore is koszonom a valaszokat!

2017. márc. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Miért pont Origót akarsz? Magyarországon annyit ér a papir mint barmelyik masik akkreditált, külföldön meg csak az IELTS vagy TOEFL amit elfogadnak
2017. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most voltam, nagyon rendesek voltak, segítőkészek, az elején magamról kellett beszélnem, arról, hogy miért csinálom ezt a vizsgát (16 vagyok). Mik a terveim, suliba milyen más nyelvet tanulok. A két kép közül egyet kell választani, az egyik egy műtét folyt épp, másikon turisták. A műtétet választottam és ha kifogytam az ötletekből kérdeztek rögtön. Hagyják, hogy abba az irányba vidd a gondolatmenetet, ahogy neked tetszik. Aztán pedig a szituációmban a gyors nyelvtanulási trükkökkel való egyetértésem vagy ellenvetésem kellett kifejezni. Itt szóba került az eszperantó /mint mesterséges nyelv/, mire használják, miért nem terjedt el. Mit akarok majd én tanulni az angol után. Összességében 91% lett (tavalyi közepem 85%) és szókincsből is csak egyet vontak le, nem jutott eszembe az avolation és az operating theatre. Nyelvhelyességre egy pontot sem. Egyébként megjegyzés: ketten vannak bent, egyikőjük beszélget veled és a másik pontoz. Sok sikert kívánok!
2017. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a közép beszélgetős rész 90% lett anno :) szerinted lenne esélyem egy 80%-ra? :)
2017. márc. 28. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a középszintű szóbelim beszéd része 97% lett 3 éve (TELC), idén végre rászántam magam 1,5 év kihagyás után, hogy megpróbáljam a felsőfokút most Origón, és 70%-os beszédem lett, úgyhogy ha gyakoroltál, akkor simán meglehet a 80. Egyébként nagyon gyorsnak tűnik a vizsga, nekem először a pulóveremen lévő feliratról kellett beszélni :D aztán az egyetemre terelődött a szó. Képeknél egy tótisztás volt az egyik, a másik meg egy orvosi kép. A szituációnál pedig a bűnözésről kellett beszélni.
2017. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!