Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL C1 (felsőfokú) szóbeli...

ECL C1 (felsőfokú) szóbeli általában mikor van, milyen napra szokott esni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy középfokú írásbeli általában szombaton, szóbeli a következő hét pénteken van. C1-nél ez hogy szokott lenni?


Áprilisban mennék, és a várható időpont szóbelire 22-ig tart, de nekem 18-án lesz műtétem is, pechemre... :/



2017. febr. 18. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap valaszoltam, de toroltek pedig benne volt a valasz, hogy melyik napon.:D Hat igy jartal sajnos.:D
2017. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
h;tf[ vagy kedd
2017. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! :D

Úgy érzem túl sok időd van. Amondó vagyok, hogy kezdj valamit felesleges, lekötetlen energiáiddal, mert ha nem lenne ennyi léha ember az országban, mint te, akiket a dolgozóembereknek kell eltartaniuk, akik még arra is ráérnek, hogy ilyen -szerintük frappásnak tartott- válaszokkal foglalkozzanak egész nap, nem tennék fel egy olyan kérdést, ami fontos a továbbtanulásomhoz,jövőmhöz: hogy A, ha Magyországon maradok, es jó egyetemre mennék, amihez -hogy minnél több pontom legyen felvételinél- kell ugye a nyelvvizsga, és késöbb Magyarorszagon az adómnak köszönhetően téged is eltartsalak vagy a segélyeid végett, vagy a nyugdíjad miatt. B,ha esetleg el akarnék menni külföldre, mert nem bírom elviselni az olyan tajparasztokat, mint Te, ahhoz is kell a nyelvvizsga. Mert az olyanok miatt süllyed le az ország, akik azt hiszik magukról, hogy jobbak, többek a másiknál, vagy nem hajlandók kezdeni az életükkel valami értelmeset és el vannak telve maguktól. :)

Tisztelettel:potenciális, jövőbeni adóalanyod, aki el fog tartani. ;)

2017. febr. 20. 01:35
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mivel érdemeltem ki első válaszod.

Sajnos április 18-án műtétem lesz, de szeretnék minnél előbb levizsgázni angolból, mert augusztusban spanyolból mennem kell. :)

Nincs mindenkinek annyi ideje, mint neked. Becsüldmeg ;)

2017. febr. 20. 01:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Eppenseggel egy nyelvvizsgakozpontban dolgozom ugyhogy ezt nagyon mellelotted most. Tehat ugy erzem most en "tartalak el" es a mutetedet is en fizetem. Megkaptad a valaszt az elso kommentemben is akarmit is mondasz, de ugy latszik ha sorok kozott se vagy kepes olvasni akkor a felsooktatasban se lesz hu de nagy sikered. Foleg ezzel a provokativ, megmondo stilussal. Ajanlom kulfoldot ott nem fogjak erteni amit hablatyolsz, igy az ilyen tipusu roncsokat mint te akiknek mutetre van szuksege legalabb kiloki az orszag.:)
2017. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Először úgy gondoltam, nem fogok válaszolni, ha még egyszer kommentelsz.

De igen, most leállok vitatkozni egy nálam hülyébbel... Hova süllyedtem? xD De ezek után... "igy az ilyen tipusu roncsokat mint te akiknek mutetre van szuksege legalabb kiloki az orszag.:)" Kilöki az ország? Hova, ha én megyek el az ilyen diszkriminatív tajparasztok miatt, mint te :P Mert igen kérlek, ezt nevezik diszkriminációnak...

Ne haragudj, de ezt a nagyon 'frappáns' beszólásodat nem hagyhattam szó nélkül, már csak más, 'roncs' ember társam miatt sem.


A műtét azért kell, mert sportolás közben volt egy balesetem. Szóval köszönöm, nem vagyok roncs. Pont az ellenkezője. Azért kell a műtét, hogy újra neki kezdhessek, és tovább fejleszthessem magam. Mert szerintem lábra állni, kikecmeregni egy ilyen dologból, amibe ilyenkor egy ember kerül, igenis becsülendő. Egy kitartást igénylő feladat.


Provokatív? Megmondó stílus? Én csak a te stílusodban reflektáltam.



Másrészt. Hol fizeted te a műtétemet?! :DD

2017. febr. 20. 19:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem agymutet :D Bar lehet rajtad mar az se segitene.:D
2017. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem próbáld ki ;) rajtad úgysem ronthat :*
2017. febr. 20. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Személyként ezt a párbeszédet olvasva eléggé elkeseredtem hogy ilyen nyomorékok vannak a világon mint az első válaszoló.Ha normálisan nem tudod neki leírni a kérdésére a választ 1.válaszoló akkor minek vagy itt,hogy bosszants másokat? Keress valamit amivel levezeted a rejtett agressziódat mert így a környezetedben lévő emberek menekülni fognak... Hogyan alkalmazhat egy ilyen "embert" egy nyelvvizsgaközpont? Vagy ez csak ilyen képzeletbeli? Egyebkent kerdezo szerintem beturend van es nagyjabol kitudod saccolni h melyik nap fogsz.
2017. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!