Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitene valaki leforditani...

Segitene valaki leforditani egy 20 oldalas francia szoveget?

Figyelt kérdés

Egyetemen eloadast kell tartsak belole. Sajnos ismeroseim nem tudnak segiteni, aki pedig ezzel foglalkozik az 35.000ft-ot kerne el erte. Mivel finoman szolva sem vet fel a penz igy lehetetlen, hogy a kiadasaim fedezese mellett egyetemistakent (meg csak nem is francia szakon vagyok) kitudjak fizetni egy tetemesebb osszeget.

Igy nagyon halas lennek ha valaki tudna nekem segiteni!

Koszonom!


2017. ápr. 1. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A google fordító egészen ügyes. Próbáld ki ha ingyenes megoldást keresel.
2017. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 oldal még oké ingyen, na de 20 oldal az baromi sok. Rengeteg munka van benne, szóval meg kéne fizetni.
2017. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 35.000 nagyon baráti ár 20 oldalért. Szerintem fontold meg.
2017. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd a szöveget, megnézem, hogy milyen típusú, miről szól, stb., és megírom, hogy elvállalnám-e, illetve ha igen, mennyiért. :)
2017. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudok számlát adni, ha kell, s ráérek mostanában. ;-)
2017. ápr. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!