Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia, szókincs de hogyan?

Francia, szókincs de hogyan?

Figyelt kérdés

egyedül kezdtem el franciául tanulni (nincs pénzem nyelvsulira), nagyon szeretem, tetszik.

viszont nem találok olyan könyvet, amiben szószedet lenne, család, iskola, munka, sport, kultúra, szóval, mint minden nyelvnél, különböző témakörökben szavak, kifejezések, szókincs.

ha van valakinek, megírná priviben, tudnátok nekem anyagot küldeni,

köszi



2017. márc. 30. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1000 kérdés 1000 válasz - van belőle francia is
2017. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fun Easy Learn - ingyenes - Androidra

Szókincs témakörökre bontva,írást is gyakorolhatod vele, gyakorlatilag egy hangos szótár a legfontosabb kb 6000 szóval

[link]

2017. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Küldök neked 2 linket, hátha hasznát veszed.

Szerintem kezdetnek nem rossz, mutatják hogyan kell helyesen írni, mondani. A másik link pedig az igék ragozása, ami szintén nagyon fontos. Sok sikert a tanuláshoz! :D


[link]


[link]

2017. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

az 1. link ismerős, de a 2. valódi kincs, nem tudtam róla, használom.

köszi! :)

2017. ápr. 8. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Áh, igazán örülök hogy tudtam segíteni. Kellemes hétvégét , jó pihit, és ha van idő jó tanulást kívánok !
2017. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
viszont kívánom! köszi
2017. ápr. 8. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Kerestem még két linket. Az első, ez valóban nagyon kezdetleges, de írják a magyar megfelelőjét és mondják franciául és magyarul is.


[link]


A másik az már komoly nyelvtani segítséget ad,


[link]


És most kerestem a hálon, ez is hasznos blog, igeidők, írja a mondatokat plusz hogyan kell kiejteni, ezekből a jó tanácsokból én is sokat tanultam már,


[link]


vannak videók is ahol franciául beszélnek, majd megfogom keresni, de arra nagyon figyelj, nehogy megzavarjon a sok infóáradat! kezd el azzal amivel úgy gondolod hogy legkönyebben tudsz haladni, és ha szükséged van a tanuláshoz szükséges infóra, akkor lépegess a küldött linkekbe :)

2017. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, ezeket már ismerem.
2017. ápr. 9. 07:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Még annyi, fontos egy Szótár is, ez nem túl drága, én is ebből tanulok, plusz hozzávetőlegesen írja a szót, akár egy kis bővített mondatot is, hogy hogyan kell kiejteni.

Akadémia útiszótár. Magyar-Francia, Francia-Magyar, én előnyberészesítem a magyar-francia. 2 évvel ezelőtt vettem akkor az ára 2500Ft-volt.

2017. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mióta tanulsz franciául? középfokúra készülsz?
2017. ápr. 10. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!