Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsga felülvizsgál...

Origó nyelvvizsga felülvizsgálattal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Felsőfokú szóbeli vizsgán voltam angolból. 2 pont hiányzott a sikeres vizsgához. Kevésen múlott, a labor jól sikerült, de a beszédkészség résznél az izgalom nagyon sokat vont le a teljesítményemből. A felülvizsgálat, újraértékelés során van rá esély, hogy tudnak még 2 pontot adni valamelyik szempontra? Valaki volt már hasonló helyzetben?

2017. ápr. 1. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktak 1 pontot sem megadni, nemhogy 2-t (ez soknak számít nagyon). Kívánom, hogy te legyél a kivétel, csak tudd, hogy ha megkapod, az nagy mázli.
2017. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre számítok, de mégis nehéz lemondani róla, hogy legalább egy próbát tegyek.
2017. ápr. 1. 15:19
 3/3 anonim válasza:
Szia, velem pont ugyanez tortent, en is Origo C1-en voltam, szobelin csak en januarban. Nekem is 2 ponton mult a sikeres vizsga (irasbelim meg oktoberben lett meg). En tudtam, hogy nem fogjak megadni azt a 2 pontot, ugyhogy hagytam az egeszet, jelentkeztem a marciusi idopontra is. 76%-kal lett meg a nyelvvizsga, szobelim 60/46 lett, hallgatas meg 25/19. En nem ajanlanom a felulvizsgaltatast, sulis angol tanarom dolgozik Origonal, o mondta hogy hagyjam mert tuti nem adjak meg. Helyette keszultem meg 1 honapot (februarban lett eredmeny, marciusig keszultem) es megis lett az eredmenye. Mar te sem allsz messze a felsofoktol, en azt javasolnam hogy probald meg majusban is, addig gyakorolj sokat es meglesz.;) Sok sikert! (Ha kerdesed van a szituacioval vagy keppel kapcsolatban, pl hogy mit huztam, nyugodtan irj).
2017. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!