Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan gyakorolhatnék még...

Hogyan gyakorolhatnék még többet az angol érettségire?

Figyelt kérdés
Bő egy hónap múlva itt az angol érettségi, és szeretném ha minél jobban sikerülne. Már rengeteg érettségi feladatot megoldottam, a könyvből is oldottam meg feladatokat, és nyelvvizsga feladatokat is csináltam már. A magnó és a nyelvtani része az, amelyek kevésbé mennek...ezekre hogyan készülhetnék?
2017. ápr. 5. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Van valami kedvenc sorozatod, filmed? Vagy mondjuk elég ha a Jóbarátokat töltöd le mert ott sok a szünet, meg nem bonyolult a párbeszéd.


Töltsd le az angol nyelvű verziót és keress hozzá magyar feliratot (pl.: www.feliratok.na.tl)


Aztán nézd a videót és figyelj. 1-2 mondat után állítsd meg. Gondold át mit jelenthetett amit mondtak, majd ellenőrizd a feliraton, hogy mi volt a helyes válasz.

2017. ápr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!