Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Élőben viszonylag jól kommunik...

Élőben viszonylag jól kommunikálok angolul, de a filmeket egyszerűen nem értem, ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd felirattal őket. Megszokod majd a kiejtésüket előbb-utóbb, addig ott van mankónak a felirat és ha látod mit mondanak akkor tudod tanulni, hogy azt ők hogyan ejtik.

Különböző akcentusokat is meg tudod majd különböztetni, Boston, New York, illetve mindenféle Egyesült Királyságbeli, ausztrál stb.

2017. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak filmek, amikben piszkosul hadarnak, és vannak amik kiválóan érthetőek számomra is.

Tanulásra az egyik legjobb (számomra) a jóbarátok volt. Egyrészt ismertem a szöveget, és tudtam mihez kötni amit mondtak, könnyebben megragadt. Eleinte felirattal, ahogy javasolták is fentebb.

2017. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!